Nacházíte se: 
Kotle » Zajímavé články

Zajímavé články

Zvolte stranu: 1-10 | 11-11

4.4.2016 Parapety od Intermen s.r.o.

Parapety jsou vhodným ekonomickým řešením především pro úpravu plastových oken. Vzhledem k obrovské použitelnosti lze parapety využít i u oken dřevěných, ale i hliníkových. Pokud zvažujete zakoupení nových parapetů, svěřte se do rukou odborníků, kteří mají více jak dvacetiletou tradici na českém trhu. 

Celý článek ››

4.4.2016 Interiérové studio 1. art interier

Art interiér nábytek Zlín nabízí svým klientům kolekci produktů, kterou člení dle interiérového nebo exteriérového vybavení. Již tak široký sortiment je neustále rozšiřován a doplňován dle nejnovějších designových trendů a dle poptávky klientů. Naši designéři sledují neustálý moderní vývoj zařizování interiérů a exteriérů.

Celý článek ››

25.2.2016 Zabezpečte svůj objekt kvalitními mřížemi

Zárukou kvality a dlouhodobé zkušenosti se zabezpečením objektů v podobě kvalitních mříží je firma Mříže Raab. Pokud potřebujete pro svůj dům, prodejnu nebo jiný objekt kvalitní mříže, je Vám firma Raab k dispozici. Již se nemusíte bát, že Vás někdo opakovaně vykrade. Můžete si nechat vyrobit všechny druhy mříží na míru se zárukou 5 let. Vybírat lze z několika druhů, a to z mříží pevných, klasických, kovaných nebo z pohyblivých, mezi které patří nůžkové mříže a rolovací mříže.

Celý článek ››

25.2.2016 Návrhy a realizace interiérů

Při navrhování a zařizování nového bydlení, ale i při rekonstrukci, patří k základním činnostem realizaci interiérů. Interiéry se samozřejmě inovují a zařizují v kancelářích a komerčních objektech pro prezentaci firmy. Současná doba apeluje při výrobě nábytku na špičkovou kvalitu na všechna interiérová a bytová studia. Zákazník si přeje dodání v co nejkratším možném termínu, chce špičkový produkt ze špičkového materiálu za příznivou cenu. Proto se nejčastěji vyskytuje otázka: poměr x cena?

Celý článek ››

30.9.2015 Instalace kotle

Inastalování jakéhokoli kotle pro vytápění domácností a budov je odborná práce a měla by být prováděna zodpovědným pracovníkem nebo firmou. Při neodborné manipulaci může dojít k nebezpečným situacím, které souvisí s provozem kotle a celého otopného systému.

Celý článek ››

30.9.2015 Kvalitní kotel pro instituce a školy

Většině větších instutitucí, ať už to jsou úřady, školy nebo větší firmy, se vyplatí vlastní vytápění. Vyprojektovat a dobře zvládnout celý otopný systém není jednoduché a vyžaduje to značné zkušenosti v oboru. Velké budovy, jako jsou třeba školy, mají specifické požadavky na vytápění. Obzvláště starší budovy škol mají na vytápění značné nároky – jejich učebny mívají často velice vysoké stropy a vytopit takovou místnost není jednoduché.

Celý článek ››

30.9.2015 Vrtané studny – rychle a levně

Současná doba v souvislosti s trhem energií přináší neustálé zdražování. V současné době ceny energií neustále rostou a spolu s nimi roste taktéž cena vody. Dnes v průměru zaplatíme za kubík vody 75 Kč. Dána je samozřejmě polohou dané lokality. Jiná a vyšší cena je samozřejmě v hlavním městě a nižší na venkově. 

Celý článek ››

30.9.2015 Tryskání – lakování - metalizace

Společnost Wista od svého vzniku specializuje své aktivity do oblasti povrchových úprav. Na trh dodává specializovaný sortiment profesionální tryskací techniky nebo tryskání, systémů pro nanášení povrchových úprav, vakuovou techniku a zařízení pro výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. V rámci služeb poskytuje záruční i pozáruční servis.

Celý článek ››

30.9.2015 Izotom - foukaná minerální tepelná izolace

Investovat do zateplení střešní konstrukce nebo dutých trámových stropů pomocí foukané izolace se vyplatí. Již samotná návratnost je garantována kolem 5 let. Jedná se tak o jeden z nejjednodušších, nejlevnějších a nejefektivnějších způsobů, jak si nechat izolovat svůj dům a ušetřit tak nemalé peníze při úniku tepla.

Celý článek ››

24.3.2015 Solární panely pro domácnost

Solární energie byla na vzestupu v minulých letech především díky stavbě velkého množství fotovoltaických elektráren. Tento boom již opadl a nahradila ho vlna zájmu o solární panely pro domácnost. Hlavními důvody jsou energetická soběstačnost a snaha snížit účty za energii.

Celý článek ››

Zvolte stranu: 1-10 | 11-11
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím