Nacházíte se: 

Zajímavé články

Interiérové studio 1. art interier

Art interiér nábytek Zlín nabízí svým klientům kolekci produktů, kterou člení dle interiérového nebo exteriérového vybavení. Již tak široký sortiment je neustále rozšiřován a doplňován dle nejnovějších designových trendů a dle poptávky klientů. Naši designéři sledují neustálý moderní vývoj zařizování interiérů a exteriérů.

Jedinečnou službu nabízí Nábytek Zlín, který disponuje odborným interiérovým studiem, kde vám zkušení odborníci poradí ve všech otázkách spojených se zařizováním interiéru. Konzultace je možné absolvovat zcela zdarma a poradci vám zodpoví všechny dotazy a poradí nejvhodnější řešení.

Kožené sedací soupravy patří stále mezi luxusní kousek nábytku. Jsou dlouho životné, praktické, ale také velmi prostorné. Populární jsou svým provedením a možností volby poskládání jednotlivých modulů tak, jak člověk potřebuje.

Konzultace je možné absolvovat zcela zdarma a poradci vám  zodpoví všechny dotazy a poradí nejvhodnější řešení, neboť  sledují nejmodernější trendy bydlení a zdravého spaní, stejně tak  vývoje výroby materiálů, aby vám mohli doporučit to nejlepší.

4.4.2016
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím