Nacházíte se: 
Kotle » Topné systémy

Topné systémy

topné systémyPředkládáme kompletní nabídku moderní tepelné techniky s vysokou účinností určené pro soukromé osoby, firmy a veřejné instituce. Poskytujeme praktická a úsporná řešení vytápění na plný tepelný komfort vždy dle místních podmínek a požadavků klienta.

Vypočítejte si jednoduše své současné náklady na vytápění a ohřev TUV na naší kalkulačce a přímo si zde můžete vybrat nejvhodnější řešení topení, které vaše náklady na vytápění sníží a dosáhnete značné úspory nákladů.

Kompletní nabídka tepelné techniky

 

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla vzduch/voda invert mají plynulé řízení výkonu od 30 do 100 % výkonu. Široká výkonová řada uspokojí majitele rodinných domů i větších objektů, více »

Kotle na pelety

Plně automatické kotle na dřevěné pelety, které nejsou jen tzv. „pseudo-automatické“, s vysokou účinností 92,1%. Kotle mají veškerý provoz v automatickém režimu (zápal kotel, vyhasnutí), čištění výměníku probíhá pouhým pohybem páky na boku kotle. Regulace kotle ve standardu řídí dva topné okruhy ekvitermně, akumulační nádobu, nabíjení teplé užitkové vody, možnost pokojového termostatu nebo pokojového panelu EcoSTER200 (dvojitá funkce : pokojový termostat/ovládání kotle). Rozsah výkonů 10 kW, 21 kW, 41 kW, 80 kW (připravujeme). Za příplatek dodáváme i pneumatické podávání paliva, různé velikosti zásobníků paliva od 150 litrů po 490 litrů. Z naší nabídky si určitě vyberete. více »  

Kotle na dřevo

Zplyňující kotle na dřevo (pyrolyzní spalování), jsou jednou z ekologických variant vytápění. Při navrhování a výrobě kotlů, je kladen důraz na kvalitu použitých materiálů (nerezová přikládací komora), velikost přikládací komory (na 12 hodin provozu) a regulaci spalovacího procesu, včetně topného systému. Výsledkem je pak účinnost kotle 90,7%. Samozřejmostí je certifikace dle EN-ČSN 303:5. více »

Krbové vložky

Krbové vložky dnes nesmí chybět v žádném rodinném domě, proto výrobce rozšířil sortiment i o krbové vložky vzduchové, krbové vložky vodní a je možnost i dodání krbové vložky s keramickým akumulačním vybavením ORTNER. Při vývoji krbových vložek byl kladen důraz na estetický vzhled (velký výběr možnosti provedení čelní části), jednoduchost údržby, nízké emisní hodnoty a vysokou tepelnou účinnost. více »

Kotle na tuhá paliva

Nabízíme velmi široký sortiment automatických kotlů na tuhá paliva, které vyřeší téměř všechny vaše požadavky : na materiál výměníku kotle (litina i ocel), způsob podávání paliva (šnekové podávání, pístové podávání), velikost násypky i nároky na řízení spalovacího procesu včetně návazných technologií v kotelně (regulace EcoMax800). Rovněž rozsah výkonů kotlů od 16 kW do 150 kW je vhodný jak pro malé, tak i pro velké objekty. Některé kotle lze provozovat nejen v automatickém režimu, ale i v tzv. nouzovém ručním režimu, kdy můžete používat klasické palivo (dřevo, koks, uhlí…). více »

Hliníkové radiátory WONDERFUL

Rozšířili jsme nabídku o hliníkové radiátory nové generace, kdy se pro výrobu používá speciální slitina SILUMINIUM, slitina nestárne a pro provoz nejsou zapotřebí žádné inhibitory , mechanicky je velmi odolná a nepodléhá korozi. Radiátory Wonderful nabízí vysoký výkon na malé ploše, hezký vzhled, dlouhodobou životnost (záruka 10 let) a velmi zajímavou cenu. více »

 

topné systémy

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím