Nacházíte se: 

Zajímavé články

Zabezpečte svůj objekt kvalitními mřížemi

Zárukou kvality a dlouhodobé zkušenosti se zabezpečením objektů v podobě kvalitních mříží je firma Mříže Raab. Pokud potřebujete pro svůj dům, prodejnu nebo jiný objekt kvalitní mříže, je Vám firma Raab k dispozici. Již se nemusíte bát, že Vás někdo opakovaně vykrade. Můžete si nechat vyrobit všechny druhy mříží na míru se zárukou 5 let. Vybírat lze z několika druhů, a to z mříží pevných, klasických, kovaných nebo z pohyblivých, mezi které patří nůžkové mříže a rolovací mříže.

Zatímco většina obchodníků mříže pouze prodává, firma Raab mříže vyrábí. Mezi velmi žádané mříže, patří ty nůžkové, a to pro svou pevnost a subtilní vzhled. Jsou vhodné pro zabezpečení okenní, vstupních a vjezdových otvorů, ale i pro zabezpečení balkónů, lodžií nebo sklepů a různých pasáží.

Pro ty, kteří si své mříže načrtnou nebo donesou již hotový návrh, je možné vyrobit mříže dle přání na míru. Veškeré druhy mříží se zaměří, navrhnou, vyrobí a dovezou a namontují, o což se postará tým zkušených řemeslníků. Zároveň je firma schopna opravit již poškozené mříže, i když jsou vyrobeny nebo jsou od jiných firem. Po prohlídce se rozhodne, zda se stávající mříže dají ještě opravit nebo je vhodné investovat do nových mříží.

25.2.2016
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím