Nacházíte se: 

Zajímavé články

Izotom - foukaná minerální tepelná izolace

Investovat do zateplení střešní konstrukce nebo dutých trámových stropů pomocí foukané izolace se vyplatí. Již samotná návratnost je garantována kolem 5 let. Jedná se tak o jeden z nejjednodušších, nejlevnějších a nejefektivnějších způsobů, jak si nechat izolovat svůj dům a ušetřit tak nemalé peníze při úniku tepla.

Samotný postup je velice jednoduchý

Postup foukané izolace je velice snadný a běžně nezabere ani jeden celý den. Během foukané izolace instalace je navíc kladeno velice málo nároků pro přípravu. Ani samotný úklid nezabere příliš mnoho času, jelikož minerální izolace je nanesena jen na místo určení pomocí hadice přímo z přistaveného nákladního auta. Po skončení práce se jednoduše sbalí hadice a pracovníci mohou odjet. Vám doma přitom nezůstává žádný odpad ani další nepořádek.

Foukaná izolace se dostane všude, i na místa, kam bychom se běžně dostávali jen stěží. Stačí vytvořit jen otvor, kam se má izolovat a do té jen izolační hmotu nafoukat. Izolace vytváří dokonalou izolační vrstvu a zabraňuje tak vzniku tepelných mostů. Vydrží a je časově a objemově stálá a čas ji nedeformuje. I proti vnějším vlivům je odolná, takže odolá i vodě a i všem plísním a škůdcům.

30.9.2015
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím