Nacházíte se: 

Zajímavé články

Návrhy a realizace interiérů

Při navrhování a zařizování nového bydlení, ale i při rekonstrukci, patří k základním činnostem realizaci interiérů. Interiéry se samozřejmě inovují a zařizují v kancelářích a komerčních objektech pro prezentaci firmy. Současná doba apeluje při výrobě nábytku na špičkovou kvalitu na všechna interiérová a bytová studia. Zákazník si přeje dodání v co nejkratším možném termínu, chce špičkový produkt ze špičkového materiálu za příznivou cenu. Proto se nejčastěji vyskytuje otázka: poměr x cena?

Designové studio Sargánek a Skácel zajistí Vašemu domovu kompletní realizaci interiérů včetně zajištění komplexních stavebních úprav a vlastní výroby nábytku. Studio se v oboru realizací bytových interiérů pohybuje již několik let a má řadu zkušeností, což potvrzují kladné reference na celý tým pracovníků, kteří každoročně procházejí nejrůznějšími školeními a dalším vzděláváním. Zpracování návrhů interiérů probíhá včetně 3D vizualizace interiérů a je dbáno na vysokou kvalitu. Cílem je získat pro obě strany optimální řešení z hlediska výkonu a ceny. Proto je nejvhodnější navštívit pobočku přímo a dále se dohodnout s pracovníky na dalším postupu při realizaci interiéru.

25.2.2016
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím