Nacházíte se: 

Zajímavé články

Vrtané studny – rychle a levně

Současná doba v souvislosti s trhem energií přináší neustálé zdražování. V současné době ceny energií neustále rostou a spolu s nimi roste taktéž cena vody. Dnes v průměru zaplatíme za kubík vody 75 Kč. Dána je samozřejmě polohou dané lokality. Jiná a vyšší cena je samozřejmě v hlavním městě a nižší na venkově. 

Řešením je získání kvalitní pitné vody z vrtané studny bez chemické úpravy, jedná se tak o ideální řešení a cesta k úspoře a snížení vašeho rodinného rozpočtu.

Vrtanou studnu lze realizovat od společnosti izotom.cz, která má s vrty nespočet zkušeností, nashromážděných poznatků a stále více zdokonalovaných postupů, o které se stará tým zkušených pracovníků.

Ani strach ze zajištění povolení není na místě. V nabídce jsou komplexní služby v oblasti vrtání studny – realizace, projektová dokumentace, ale i potřebná povolení jsou zařízeny.

Vrtaná studna přináší tedy celou řadu výhod, mezi kterými je již zmiňovaný vlastní zdroj pitné vody, úspora finančních prostředků, rychlá návratnost, stálý přítok i v době, kdy jsou srážky minimální, jednoduchá a velice praktická instalace čerpadel a především rychlé provedení (většinou jsou práce ukončeny během jednoho až dvou dní).

30.9.2015
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím