Nacházíte se: 

Zajímavé články

Tryskání – lakování - metalizace

Společnost Wista od svého vzniku specializuje své aktivity do oblasti povrchových úprav. Na trh dodává specializovaný sortiment profesionální tryskací techniky nebo tryskání, systémů pro nanášení povrchových úprav, vakuovou techniku a zařízení pro výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. V rámci služeb poskytuje záruční i pozáruční servis.

Pro své klienty je firma připravena zajistit vedle tryskání také studie vlivu technologie na životní prostředí (EIA), dokumentace pro veřejnoprávní projednání, veřejně právní řízení za účelem vydání stavebního povolení, prováděcí dokumentaci, dodávku zařízení do místa určení, kompletaci a montáž dodaných technologických celků, zprovoznění zařízení, školení obsluhujícího personálu, kolaudační řízení, měření hlučnosti a prašnosti technologických celků, měření průtoku, tlaku a čistoty stlačeného vzduchu nebo výchozí revize.

Novinkou je i půjčení nebo pronájem krátkodobě i dlouhodobě kompletní technologie s příslušenstvím pro pískování a tryskání. Cena se pohybuje již od 667Kč/den (bez DPH) a stálým zákazníkům nebo zákazníkům dle konkrétního případu je poskytnuta sleva.

30.9.2015
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím