Nacházíte se: 

Kotel na dřevo - Zplynovací kotel

HolzMaster zplynovací kotel na dřevo

kotle na drevo HolzMaster - celni pohled z leve strany

Kotle na dřevo HolzMaster jsou kotle s ocelovým výměníkem a masivním keramickým hořákem pro pyrolyzní spalování dřeva - ÚČINNOST KOTLE 90,7% (max.teplota spalin 140 st.C), EMISNÍ TŘÍDA č.5 dle EN 303-5, EcoDesign. Přikládací komora je ve standardu vyložena nerezovými kazetami - které výrazně zvyšují živostnost kotlového tělesa. V případě zkorodování nerezových kazet je lze vyměnit.  

Kotel na dřevo HolzMaster je standardně vybaven regulátorem EcoMAX200, odtahový ventilátor je řízen na základě teploty spalin a teploty kotlové vody.
Velikost přikládací komory umožňuje kotel provozovat na plný výkon cca 5 hodin, interval mezi přikládáním je 10 až 12 hodin (po tomto itervalu kotel vyhasne).

 

 

 

KOTLÍKOVÁ DOTACE 2014-2020 a NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM 2014-2020 - Prioritní osy 2.1, Operačního programu Životní prostředí – Snížení emisí z lokálního vytápění domácností - kotle HolzMaster splňují podmínky pro získání dotace

ZÁPIS DO SEZNAMU a přidělení SVT : konec února 2016

 

CERTIFIKOVANÉ PALIVO : suché dřevo listaných stromů (max 20% vlhkost) o délce max.50 cm 

PŘIPRAVUJEME :

HolzMaster "combi" - do kotle bude integrována možnost automatického spalování dřevěných pelet, takže po vyhasnutí kotle přejde kotel do bezobslužného automatického režimu. 

 

hks lazar

Výrobcem těchto produktů je HKS Lazar

ecoNET 300 modul pro dálkové ovládání
kotle přes internet

ecoSTER200 pokojový modul
Max. výkon: 20 kW
 
materiál: Ocel kotlové těleso, nerez přikládací komora palivo: dřevo listnatých stromů (délka 50 cm)
doba hoření: 10 až 12 hodin emise:

třída 5 EcoDesign

(dle EN 303-5:2013 )

hořák: keramický výměník: ocel
řídící jednotka:  EcoMax200 Objem přikládací komory 125 l
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím