Nacházíte se: 

SmartFire COMPACT

Kotel SmartFire COMPACT

SmartFire COMPACT - banner

 

 

 

SmartFire COMPACT - kolečko 1 SmartFire COMPACT - kolečko 2 SmartFire COMPACT - kolečko 3

5. třída

 EcoDesign

Nadstandardní záruka

Všechny kotle jsou schvalovány ve zkušebně, která má notifikaci pro EU. Díky tomu je zajištěno, že zjištěné hodnoty a vystavené certifikáty jsou platné pro celý trh EU. 

Kkotel SmartFire COMPACT splňuje směrnici Ekoprojekt 2020, která specifikuje přísné požadavky na sezónní emise a sezónní účinnost kotle, které odrážejí při reálném užívání kotle v průběhu topné sezóny.

V základní ceně získáváte prodlouženou záruku na výměník kotle 7 let.
 

     
SmartFire COMPACT - kolečko 4 SmartFire COMPACT - kolečko 5

SmartFire COMPACT - kolečko 6

automatické číštění hořáku

Kompaktní  konstrukce

Hydraulický KIT

V základní ceně - Hořák se čistí automaticky v pravidelných časových intervalech, navíc před každým zapálením a po vyhasnutí. Elektropohon ovládá rošt pohyblivý rošt hořáku, kdy dojde k odstranění případných přípeků. Pro obsluhu tato funkce přináší pohodlí, a spalování je dokonalejší s vyšší účinností a nízkými emisemi.

Pro své malé rozměry lze použít i v kotelnách menších rozměrů.

Za příplatek je kotel osazen hydraulickou sestavou (čerpadlo, 3cestný termostatický ventil) pro ochranu kotle před nízkoteplotní korozí.

SmartFire COMPACT - kolečko 7 SmartFire COMPACT - kolečko 8 SmartFire COMPACT - kolečko 9

Hořák z nerezové oceli

 čištění výměníku kotle

regulátor ecoMAX 860P

Materiál nejvyšší jakosti použité při výrobě hořáku, garantují jeho dlouhodobou životnost. Navržená konstrukce zajišťuje optimální podmínky pro spalování pelet.

základní ceně - Ve standardním vybavení je dodáváno čištění výměníku kotle, kdy pouze pohybem pákou vyčistíte výměník kotle. Čistý výměník kotle = vyšší účinnost !.

za příplatek : je čištění výměníku kotle s elektropohonem zcela automatické. Čištění výměníku pak probhá ve stejných intervalech jako čištění hořáku.

V základní ceně -Regulátor s intuitivním dotykovým ovládáním, zajišťuje ve standardní výbavě : ekvitermní řízení 2 nezávislých topných okruhů (lze rozšířit na 4), řízení akumulační nádoby, řízení lambda sondy, nabíjení zásobníku TUV, ve spojení s wi-fi modulem ecoNET lze kotel ovládat pomocí telefonu nebo PC

     
SmartFire COMPACT - kolečko 10 SmartFire COMPACT - kolečko 11 SmartFire COMPACT - kolečko 12

Litinový turniket

Energeticky úsporný

BAFA

V základní ceně -Je to 100% zabezpečení proti prohoření paliva od hořáku směrem do zásobníku paliva. 

Úsporné elektrické díly snižují energetickou náročnost na provoz kotle.  

Peletové kotle HKS Lazar, jsou všechny registrovány na německé dotace BAFA, což dokazuje nevyšší jakost výrobků a splnění nejpřísnějších emisních limitů peletových kotlů HKS Lazar.
 

     
SmartFire COMPACT - kolečko 13 SmartFire COMPACT - kolečko 14 SmartFire COMPACT - kolečko 15

BAFA

Lambda sonda

Internet modul ecoNET

Peletové kotle HKS Lazar, jsou všechny registrovány na německé dotace BAFA, což dokazuje nevyšší jakost výrobků a splnění nejpřísnějších emisních limitů peletových kotlů HKS Lazar.
 

za příplatek -sonda LAMBDA s inteligentním logaritmem přizpůsobuje chod kotle aktuálním parametrům, stále udržuje nejvyšší možnou účinnost kotle. Garantuje nejlepší emisní hodnoty a výrazně eliminuje možnost tvorby sazí.

za příplatek - modul ecoNET který umožňuje připojení kotle k síti internet přes wi-fi nebo LAN. Umožňuje vzdálenou obluhu kotle, změnu uživatelských i servisních nastavení. Prohlížení historie změn parametrů a zasílání informací na e-mail.
 

     
SmartFire COMPACT - kolečko 16 SmartFire COMPACT - kolečko 17 SmartFire COMPACT - kolečko 18

Automatické odpopelnění

Ecodesign

Servis kotlů

Za příplatek je kotel možné vybavit automatickým odpopelněním, kdy je popel z popelníkové komory odsunut do zásobníku popele a stlačen. Výrazně se tím zvýší komfort uživatele, kdy popel stačí vynést jednou za několik měsíců. 

Kotel InterFire splňuje směrnici Ekoprojekt 2020, která specifikuje přísné požadavky na sezónní emise a sezónní účinnost kotle, které odrážejí při reálném užívání kotle v průběhu topné sezóny.

Záruční i pozáruční servis kotlů je zajištěn na celém území ČR pomocí autorizovných odborných firem.

 

   

regulace ecoTouch800

ecoMAX800 P

 

SmartFire COMPACT
 
 

EKVITERMNÍ REGULÁTOR (ecoTOUCH)

Moderní regulátor řídí chod kotle a zároveň celé kotelny (řídí čerpadla, elektrovenitly, nabíjení TUV…). Díky tomu jsou všechny zařízení integrovány do jednoho systému a regulátor optimálně řídí celou technologii.

 
SmartFire COMPACT
 

VACUM (podavač paliva)

Za příplatek lze pořídit vakuový podavač paliva, který je integrován v zásobníku paliva na kotli. Vakuový podavač pak transportuje palivo z většího skladu do zásobníku paliva na kotli.

SmartFire COMPACT

 

Max. výkon: 11 kW, 15 kW
 
materiál: NEREZ palivo: dřevěné pelety (pr. 6mm)
podavač: automatický šnekový účinnost:

třída 5 a EcoDesign
(dle EN 303-5 : 2012)

hořák: NEREZ výměník: OCEL
řídící jednotka: EcoMAX 860P objem zásobníku: 50, 90, 165 l
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím