Nacházíte se: 
Kotle » HKS Lazar

HKS Lazar

SÁZÍME NA KVALITU

logo hks lazarRodinná firma HKS Lazar je jedna z vedoucích firem ve výrobě tepelných zařízení na polském trhu. Kořeny společnosti sahají až do roku 1937. Více než 400 obchodních partnerů tvoří síť, která pokrývá celé Polsko. S úspěchem jsou výrobky firmy exportovány do většiny evropských zemí.

Neustále se rozšiřující sortiment výrobků je tvořen kotli na tuhá paliva (pelety, uhlí, hruboprach, dřevo), krbovými vložkami a dvířky pro kachlové kamna. Navíc jsou v nabídce doplňky k dodáváným zařízením (armatury, rozdělovače, komínové připojení...)

Naše motto MODERNÍ TEPELNÁ ZAŘÍZENÍ zavazuje. Naše výrobky jsou vždy v čele s pohledu používaných technologických postupů. Laserové řezání plechů, plastické číslicově řízené opracování plechů a automatizace svařování se staly základem kvalitní produkce.

Jedním z hlavních požadavků na moderní tepelná zařízení je minimalizovat negativní účinky na životní prostředí. Proto všechny výrobky firmy HKS Lazar splňují vysoké nároky v ekologických parametrech.

Automatizace svařovacích procesů Řezání materiál laserem Prášková lakovna Výroba regulací Tradice od roku 1937
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím