Prohlídky kotlů
Nacházíte se: 

Aktuality

Tepelné čerpadlo NEORÉ

Tepelné čerpadlo NEORÉ

Dotovaná tepelná čerpadla vzduch voda NeoRé a NeoRé MINI. Dodáváme i ve verzi HighPower. Výkony 8 až 16 kW.

Základní řada tepelných čerpadel NeoRé je určena především pro rodinné domy do tepelné ztráty přibližně 18 kW, ve kterých zajistí kompletní vytápění objektu stejně tak jako ohřev teplé užitkové vody. Jedná se o splitovou invertorovou technologii tepelného čerpadla vzduch-voda, která je tvořena kvalitním českým hydromodulem v kombinaci s japonskou venkovní jednotkou Fujitsu. Regulátor FOXTROT umožňuje řízení výkonu tepelného čerpadla v rozsahu 20% až 100% výkonu.

Naše tepelná čerpadla jsou vhodná jak do novostaveb, tak i do stávajících rodinných domů, kde jsou vhodná zejména čerpadla HP „high power“ (EVI technologie přímého vstřikování s dvojitým rotačním kompresorem) z důvodu požadavku na vyšší teplotu topné vody

Další předností je funkce chlazení, které se využívá zejména v letních měsících v kombinaci se systémem stropního chlazení nebo Fancoily nebo podlahovým vytápěním.

26.1.2016
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím