Prohlídky kotlů
Nacházíte se: 
Kotle » Dotace na kotle » Archív dotací » Plzeňský kraj

Plzeňský kraj - Archív dotací

Pro aktuální dotace přejděte na stranu Kotlíková dotace Plzeňský kraj

 

Rada Plzeňského kraje schválila usnesením č. 2117/14 ze dne 12. 5. 2014 záměr vyhlásit s Ministerstvem životního prostředí společnou výzvu k podávání žádostí o poskytnutí dotace ze Společného programu na podporu výměny kotlů.

Žádosti budou přijímány (a to pouze elektronicky prostřednictvím aplikace eDotace) od 26. 5. 2014, 10:00 hod do 30. 6. 2014, 16:00 hod nebo do vyčerpání alokace určené pro danou výzvu. Postup podání žádosti je specifikovaný ve výzvě (Příloha č. 1).

Cílem programu je snížení znečištění ovzduší z malých spalovacích zdrojů do tepelného výkonu 50 kW, tzv. lokálních topenišť využívajících tuhá paliva. Alokace na tuto výzvu je celkem 20 mil. Kč, tedy 10 mil. Kč z rozpočtu Plzeňského kraje a 10 mil. Kč z prostředků Státního fondu životního prostředí České republiky. Podpora se bude poskytovat na výměnu stávajících ručně plněných kotlů na tuhá paliva za nové účinné nízkoemisní tepelné zdroje v Plzeňském kraji.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím